Родина Юлі Шпички шукає кошти для лікуванні у приватній клініці

НовиниСуспільство    21.09.2016 - 15:38
Фото: Юлія Шпичка з чоловіком
На уламках А320, що розбився у Середземному морі, знайшли сліди тротилу У Єгипті пасажирський поїзд зійшов з рейок, є загиблі

Родина Юлі Шпички повідомила, що в державних медичних закладах України не знайшлося можливостей та спеціалістів, здатних повернути Юлію Шпичку до нормального життя, тому 19 вересня дівчину перевезли на лікування до приватного медичного центру.

Зазначимо, що українка Юля Шпичка захворіла на гнійний менінгоенцифаліт під час відпочинку  в Шарм-ель-Шейху.

"Ми вдячні лікарям реанімації інфекційного відділення Олександрійської клінічної лікарні міста Києва. Юлю пролікували від менінгоенцифаліту, і ці страшні діагнози вже позаду. Сьогодні мова йде про реабілітацію і відновлення основних життєво необхідних функцій організму. У інфекційному відділенні таких спеціалістів і можливостей не було. І вже декілька тижнів Юлю не лікують, а просто підтримують життя в тілі. Ми намагалися достукатися до чиновників МОЗ та особисто до пані Міністра, але реальної допомоги ми так і не отримали. Тож, було прийнято рішення терміново перевозити її на лікування до приватної клініки, де є необхідні умови і спеціалісти-реабілітологи. Лікарі кажуть, що у нас всього 1,5 місяці на відновлення основних фізіологічних функцій, бо потім почнуться зміни у головному мозку", - сказав чоловік Юлії Олександр Шпичка.

На лікування хворої дівчини потрібно близько 150 000 грн на місяць, то ж родина звертається до всіх небайдужих, до волонтерів, до журналістів, до очільників Міністерства охорони здоров’я України з проханням  допомогти фінансово. Внески можна зробити на карту Приватбанку: 5168-7573-0782-2041. Отримувач Негрій Віктор Григорович, це батько дівчини.

З родиною постраждалої українки можна зв’язатися за телефонами: 098-507-13-80 (брат Богдан), телефон 097-900-01-81 (чоловік Олександр).

Теги: Египет
Читайте в розділі

Лише 10% американців прихильно ставляться до Путіна, - опитування

Швейцарці на референдумі відмовились від підвищення пенсій

Погода на сьогодні: в Україні дощі, температура до +19

On Top