Семерак за час перебування на посаді міністра розбагатів у сотні разів, - активіст

Новини Політика 12.10.2016 - 18:10
Фото: Остап Семерак
Фото: Остап Семерак

Міністр екології Остап Семерак скоротив видатки на геологічну сферу на 32% замість запропонованих Мінфіном 10-ти, унаслідок недофінансування отримає не лише галузь, але й працівники держпідприємств, яким посадовець урізав зарплатню в рази. Про це повідомив член громадської ради Міністерства екології Валерій Чорний у мережі Facebook, згадавши про апартаменти міністра в елітному будинку, які, згідно з документами, він придбав нещодавно.

"Міністр Семерак збільшує зарплати та премії працівникам свого міністерства, а натомість рядовим працівникам геологічної галузі – урізає до краю. Ці "зекономлені" гроші підуть не на соцсферу чи захист, а на міністра, який шикує в елітних апартаментах", – розповів Валерій Чорний. 

 

Виступ міністр екології на сьогоднішньому засіданні уряду був досить патріотичний, за який Остап Семерак отримав похвали...

Опубліковано Валерієм Черныєм 12 жовтня 2016 р.

"Мінфін пропонував зменшення видатків на 10%, але міністр Семерак вирішив нікого не запитувати і знищив геологічне майбутнє України та енергетичну незалежність під час війни з Росією. Звідки візьмуться газ, нафта та інші корисні копалини, якщо галузь не фінансується? Геологія – це наше незалежне майбутнє, а якщо ми в нього нічого не вкладатимемо, то що будемо мати? Семерак хоче економити на людях, які працюють на благо України на державних підприємствах. А з іншого боку, він за час свого чиновництва збагатився в сотні разів. Підтвердженням цьому є купівля квартири в центрі Києва за мільйони!", – повідомив член громадської ради Мінекології.

За словами Валерія Чорного, люди з геологічної галузі виживають на одну зарплату, тоді як профільний міністр Остап Семерак стає "щасливим власником елітної квартири в елітному столичному будинку".

"Де взялись стільки грошей на таке дороге житло? Чи не посадами наторгували на квартиру? Це просто не вкладається в голові...", – наголосив Чорний.

Як повідомляє "Апостроф", інформація про житло, яке придбав Остап Семерак, розміщена в довідці з Державного реєстру про право на нерухоме майно.  

Довідка з реєстру про право на нерухоме майно (джерело документів - видання "Апостроф")

Семерак за час перебування на посаді міністра розбагатів у сотні разів, - активістСемерак за час перебування на посаді міністра розбагатів у сотні разів, - активістСемерак за час перебування на посаді міністра розбагатів у сотні разів, - активіст