Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів

"Барселона" не витративши багато сил, змогла переграти в Шотландії "Селтік". Єдиний гол забив Сеск Фабрегас.

1 жовтня, 21:45
Глазго, "Селтік Парк"
Селтік - Барселона, 0:1
Гол:
Фабрегас, 76
Селтік: Форстер, Ісагірре, Амвросій, ван Дийк, Лустіг, Меттьюз, Браун, Самарас, Малгрю, Стоук, Коммонс
Барселона: Вальдес, Піке, Бартра, Адріано, Алвес, Хаві, Іньєста, Бускетс, Фабрегас, Педро, Неймар

"Барса" перемагає. Фінальний свисток

90+1 хв. Знову Форестер! Неймар вискочив один на один, але рослий голкіпер дістав і цей удар бразильця.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів90 хв. Санчес зупинив прохід Самараса по флангу.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Сонг виходить замість Іньєсти.

88 хв. Форестер творить дива! Спочатку Неймар з лінії штрафного добре пробив, але воротар витягнув. А потім він впорався з добиванням Педро!

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів85 хв. Ісагірре дуже грубо підкотився під Бартру.

83 хв. Ніякі видалення або голи не можуть поміняти розкладу на полі - "Барса" катає м'яч навколо штрафної "Селтіка".

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів79 хв. Тельо поміняв Фабрегаса

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. Самарас порушив правила в атаці.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. А забиває "Барса"! Неймар вивів по правому флангу Санчеса, той подав на дальню штангу на Фабрегаса, який головою переправив м'яч у ворота.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів75 хв. Бускетс зіграв не за правилами проти Самараса

74 хв. І тут же Амьроуз трохи неточно пробив головою після подачі кутового.

73 хв. Після сильного викидання ауту Форест пробивав по воротах, але Вальдес неймовірним чином відбив цей удар!

72 хв. Неймар обігрався з Хаві і спробував закрутити м'яч у дальній кут. Але цей простий футбольний елемент не дався зірці світового футболу.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів69 хв. У "Селтіка" Форест і Кайал змінюють Лустіга та Стоука

67 хв. Яка ж ніяка "Барса". Тримати м'яч, звичайно, вона навчена, але без Мессі нічого створити не можуть чемпіони Іспанії.

63 хв. Самарас заробив штрафний, який небезпечно закручував Меттьюз. Вальдес на подачу вийшов, але до м`яча не дістав.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів59 хв. Браун руками зірвав прорив Неймара по флангу. А коли вже бразилець впав, капітан "Селтіка" копнув ногою по спині бразильця.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів55 хв. Фабрегас досить грубо зупинив контратаку "Селтіка".

53 хв. Вдалося увійти в штрафну каталонців гравцям "Селтіка". Але крім нервозності і далекого неточного удару Брауна це нічого не принесло.

52 хв. Не збільшує свої швидкості "Барса". А таким темпом "Селтік" не зламати.

48 хв. Абсолютно не змінилася картина після першого тайму. Каталонці з м'ячем - кельти захищаються.

Перерва.

Селтік - Барселона: Стенограма онлайн трансляції матчу Ліги Чемпіонів44 хв. Лустіг не зміг прийняти те, що Неймар йде від нього і звалив того поруч зі своєї штрафної.

41 хв. Неймар в дотик пробивав м'яч у ворота після подачі з правого флангу, але трохи не влучив по воротах.

37 хв. Метьюз рванув по правому флангу у бік воріт Вальдеса - біг, біг, біг... та й вибив м'яч за лицьову лінію.

33 хв. 16 секунд зміг протриматися з м'ячем "Селтік" на половині поля "Барселони". Гра без моментів.

29 хв. Ось чим унікальна "Барселона", так це тим, що може протягом 5 хвилин катати м'яч у 30 метрах від воріт і, при цьому, жодного разу не пробити по воротах. А "Селтік" навіть центр поля з м'ячем не переходить.

25 хв. Піддавила "Барса", але "Селтік" не здається. Хоча, зачепитися за м'яч шотландцям вдається насилу.

21 хв. Буквально на лінії штрафної суперника тримає м'яч "Барселона", але зайти всередину практично не виходить.

17 хв. Після прострілу справа Фабрегас пробивав з району 11-метрової позначки, але м'яч заблокували захисники.

14 хв. Самарас заробив штрафний на лівому фланзі атаки. Стандарти повинні стати найкращими друзями "Селтіка", але ван Дийк сфолив при подачі.

10 хв. Молодець "Селтік". Не втискається в свою штрафну при атаках гостей. І в цілому, захист кельтів справляється з натиском "Барселони"

6 хв. Відповідь "кельтів"! Стоук вивів Самараса на вільний простір у штрафній каталонців, але грек не зміг перекинути Вальдеса з гострого кута.

5 хв. Перший удар в матчі завдав Алвес після того, як захисники винесли м'яч після подачі кутового. Удар вийшов дуже неточним.

2 хв. З перших хвилин "Барса" забрала м'яч собі і круджится навколо штрафної "Селтіка".

"Селтік Парк" прекрасний! Ми починаємо!

Добрий вечір, дорогі друзі. Ліга Чемпіонів повертається і ми починаємо онлайн трансляцію матчу "Селтік" - "Барселона".

У минулому сезоні команди першими зустрічались в столиці Каталонії. Тоді Самарас вивів "кельтів" вперед, але Іньєста рахунок зрівняв, а Альба лише на 94 хвилині зміг принести перемогу "Барсі". А ось другий матч приніс ще більш несподіваний результат - голи Ваньями і Уотта принесли "Селтіку" перемогу 2:1 на чарівному домашньому стадіоні.

У першому турі груповому етапі "Барселона" впевнено розгромила "Аякс" 4:0, завдяки хет-трику Ліонеля Мессі, який сьогоднішню гру пропускає через травму.

"Мессі - найкращий футболіст у світі, але у нас є інші класні гравці, і його відсутність не може служити для нас виправданням, якщо завтра ми не покажемо хорошого результату. Не сказав би, що гра без Мессі - перевірка для інших. Ми не раз грали без нього. У нас в команді вистачає блискучих майстрів", - спробував не розслабляти суперників тренер "Барселони" Тато Мартіно.

"Кельти" в першому турі Ліги Чемпіонів грали на виїзді проти "Мілана" і програли 0:2. Але "Селтік" на виїзді і вдома - це абсолютно різні команди.