Сельта - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Сельта - Манчестер Юнайтед: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: Сельта - Манчестер Юнайтед

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку Ліги Європи

Онлайн-трансляція поєдинку, в якому "Сельта" на домашньому стадіоні прийме "Манчестер Юнайтед" у першому матчі 1/2 фіналу Ліги Європи, почався на РБК-Україна о 22:00, дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Букмекери вважають, що шанси на перемогу в обох команд практично рівні.

4 травня, 22:05
Іспанія, Віго, стадіон "Балаидос"

Celta Vigo v Manchester United head-to-head beinsports-th

Стартові склади:

"Сельта": Альварес, Хонни, Ронкалья, Кабраль, Мальо, Ернандес, Радоя, Васс, Сісто, Аспас, Гвідетті.

"Манчестер Юнайтед": Ромеро, Дармиан, Валенсія, Блінд, Байлі, Еррера, Феллаїні, Погба, Лингард, Мхітарян, Решфорд.

90 + 5 хв. Звучить свисток про закінчення другого тайму. Гол Решфорд приніс "Манчестер Юнайтед" перемогу над "Сельтою".

90 хв. П'ять хвилин додав арбітр.

89 хв. Ешлі Янг покинув поле. Смоллінг замість нього вийшов посилити оборону МЮ.

86 хв. Погба отримує попередження за затягування часу.

85 хв. "Сельта" відчайдушно намагається щось спорудити. Пйонна Систо небезпечно прострілює з лівого флангу, але у Йона Гвідетті удар не виходить.

79 хв. А ось і перша заміна у МЮ і відразу подвійна. Моурінью змінює Мхітаряна на Янга і Решфорда, який накульгуючи залишає поле, поступається місцем на полі Марсьяль.

76 хв. Лингард потужно б'є і не влучає у ворота.

75 хв. Заміна. Хосабед змінив Васса.

67 хв. ГОООЛ забиває Решфорд в дальній кут воріт. Фол капітана "Сельти" виявився фатальним.

66 хв. Мальо порушує правила і отримує попередження, а Решфорд заробляє штрафний удар.

62 хв. 0:0 за забитими м'ячами, 0:0 по замінах.

59 хв. "Сельта" натиснула на ворота МЮ. Ромеро витягує м'яч з-під поперечини після дальнього удару Систо.

alt

55 хв. Акуратно грають команди, безідейні маневри. Не бачимо гострих моментів. Нагадаємо, що ніколи раніше ці команди між собою не зустрічалися.

50 хв. МЮ майже всі чотири хвилини не покидає половину поля суперника.

47 хв. Васс виконує штрафний удар - не вдалося пробити по воротах його партнерам.

46 хв. Розпочався другий тайм. Замін у перерві матчу не сталося.

45 хв. Перший тайм закінчено. Поки у нас на табло по нулях.

38 мирн. Альварес тягне знову! Лингард зобов'язаний був забивати з десяти метрів, але потрапляє прямо у кіпера господарів.

35 хв. Який момент! Мхітарян отримує відмінний пас від Погба, але воротар справляється з його ударом з забійної позиції.

33 хв. Перше попередження у матчі. Феллайні отримує жовту картку.

20 хв. Воротар "Сельти" Альварес ефектно відбиває шикарний кручений удар Рэшфорда.

alt

13 хв. Поки основні події розгортаються в центрі поля.

11 хв. Небезпечний момент! Васс б'є головою з кількох метрів не влучає у ворота!

6 хв. Небезпечний момент у виконанні Гвідетті. "Сельта" явно не збирається відсиджуватися в обороні.

5 хв. Мхітарян вдарив здалеку по воротах, але удар блокований. Форвард збірної Вірменії в поточному турнірі відкривав рахунок п'ять разів.

1 хв. Матч розпочався. Стадіон заповнений вщент. Вболівальники женуть "Сельту" вперед.

- Майклу Оуену і Ріо Фердинанду є що обговорити з Вейном Руні і Майкла Карриком перед матчем.

alt

- МЮ сьогодні в чорно-червоній формі, а "Сельта" біло-блакитний.

- "Сельта" прибуває на стадіон.

alt

- Вболівальники "Сельти" в очікуванні автобуса з командою.

alt

- Атмосфера на вулицях Віго!

"Сельта" і "Манчестер Юнайтед" сьогодні вперше зіграють між собою. Крім того, іспанський клуб вперше зіграє в єврокубковому півфіналі. На цій стадії Ліги Європи УЄФА іспанці дебютують домашньою зустріччю з "Манчестер Юнайтед" - одним з найбільш титулованих клубів континенту.

"Сельта" зазнала третьої поспіль (і п'яте в шести турах) поразки в чемпіонаті Іспанії. Тепер всі її надії на вдале закінчення сезону пов'язані виключно з Лігою Європи УЄФА. При цьому "Юнайтед" продовжив безпрограшну серію у прем'єр-лізі до 25 матчів і встановив клубний рекорд за цим показником.

Для англійців не настільки важливий сам факт перемоги в Лізі Європи, хоча Кубка УЄФА в колекції клубу немає, скільки можливість для Жозе Моурінью потрапити в Лігу чемпіонів. В англійській прем'єр-лізі дуже висока конкуренція, адже на четверте місце претендує ще й "Ман Сіті" і "Арсенал".