У Білорусі сьогодні пройдуть акції з вимогою звільнити затриманих активістів

У Білорусі сьогодні пройдуть акції з вимогою звільнити затриманих активістів
Фото: День Волі в Білорусі

Студенти Білорусі закликають виходити на мітинг

Сьогодні, 26 березня, в Білорусі відбудеться ще один мітинг на знак протесту проти масових затримань активістів на Марш волі. Заклик виходити на мітинг з'явився в співтоваристві "Студенти Білорусі" во "ВКонтакте".

"Закликаємо всіх вийти завтра, 26 березня, на Жовтневу площу Мінська! О 12:00! Наша вимога - звільнення всіх несправедливо заарештованих під час мирних маршів протесту та Дня Волі!", - йдеться в повідомленні.

 

Також, на мітинг закликає виходити активіст Павло Белавус у своєму Facebook.

 

Шуняўкі, за шо б'єце? У суполцы "Студэнты Беларусі" з'явіўся заклік 26 сакавіка а 12-ї выйсці ў Мінску на Кастрычніцку...

Опубліковано Pavel Belavus 25 березень 2017 р.

Нагадаємо, вчора в центрі Мінська проходили акції до Дня Волі, учасників яких почали затримувати правоохоронні органи. В цілому затримали кілька сотень людей, в тому числі, одного з лідерів опозиції Володимира Некляєва.

Затримання проходили по всьому центру Мінська, правоохоронці діяли грубо, із застосуванням сили. Співробітники Омону перевіряли активістів і забирали їх для подальшого з'ясування обставин. Також, на проспекті Незалежності переміщалася спецтехніка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся