ru ua

SEAT припиняє продажі автомобілів в Росії

SEAT припиняє продажі автомобілів в Росії
Іспанська марка SEAT, що входить в концерн Volkswagen, з 1 січня 2015р. припиняє продаж в Росії

Іспанська марка SEAT, що входить в концерн Volkswagen, з 1 січня 2015р. припиняє продаж в Росії, передає "Комерсант" з посиланням на джерела на авторинку.

За їх словами, компанія вже скорочує дилерську мережу і персонал.

Інформацію про відхід SEAT з російського ринку також підтвердили виданню в "Фольксваген Груп Рус". Дане рішення там пояснили "скороченням сегментів", в яких представлена марка (бюджетні невеликі автомобілі), загальною економічною ситуацією і коливаннями курсів валют.

Позбавлятися від стоків SEAT планує за допомогою "значних знижок", розповіли виданню на авторинку. З жовтня в салонах дилерів SEAT вже є знижка 60 тис. руб. на моделі Ibiza та Leon.

Гендиректор дилера SEAT "Авто Преміум" Олексій Ніколаєв розповів, що глава марки в Росії Роман Кузьмін вже повідомив про розірвання контракту. Найближчим часом дилер розпродасть залишки в петербурзькому шоу-румі, після чого розраховує продавати на цих площах китайські машини.

Чутки про те, що SEAT планує згорнути продажу, ходили вже декілька місяців. Дилери відзначали падіння продажів марки, пояснюючи це не стільки загальної стагнації ринку, скільки "відсутністю конкурентних моделей" і "неефективністю рекламної політики".

Нагадаємо, американський виробник програмного забезпечення Adobe ліквідує свою російську "дочку" - ТОВ "Адоб систем".