Операції на грудень з нафтовим ф'ючерсом Brent будуть виконані за ціною 108,55 дол./бар

Укладені на біржі ICE Futures Europe в Лондоні операції з нафтовим ф'ючерсом Brent на грудень будуть виконані за ціною 108,55 дол./бар., випливає з матеріалів біржі.

Призначена ціна виконання угод відповідає сьогоднішньому значенням біржовий індикатор IPE Brent Index, що відображає середню за 21 день індикативну ціну spot умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk).

У відповідності з правилами торгівлі на біржі ICE Futures Europe, ціна нафтової суміші BFOE (значення IPE Brent Index) встановилася на наступний день після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Сьогодні на біржі ММВБ-РТС ціна закриття позицій по ф'ючерсу Brent буде такою ж, як і ціна виконання операцій по ф'ючерсу Brent на біржі ICE Futures Europe.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся