ru ua

СБУ завела справу на члена ПАРЄ за відвідування окупованого Донбасу

СБУ завела справу на члена ПАРЄ за відвідування окупованого Донбасу Фото: німецький депутат Андрій Гунько

Німецький депутат Андрій Гунько без дозволу української влади відвідував ДНР/ЛНР

Служба безпеки України (СБУ) порушила кримінальну справу на члена німецького парламенту і Парламентської асамблеї Ради Європи Андрія Гунька за незаконне відвідування підконтрольної бойовикам території Донбасу. Про це у Facebook повідомив нардеп від "Народного фронту" Георгій Логвинський і опублікував відповідь голови СБУ Василя Грицака на депутатський запит.

"У Службі безпеки України почали розслідування за фактом незаконного в'їзду на окуповану територію депутатом Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина, членом Парламентської асамблеї Ради Європи від ФРН Андрієм Гуньком. Черговий "горе-депутат" від ФРН Андрій Гунько кілька разів відвідував район проведення антитерористичної операції без отримання дозволу від української влади. І понесе за це кримінальну відповідальність", - повідомив Логвинський.

Він також зазначив, що за такий злочин передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років з позбавленням права обіймати посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією транспортних засобів.

В СЛУЖБЕ БЕЗОПАСНОСТИ УКРАИНЫ НАЧАЛИ РАССЛЕДОВАНИЕ ПО ФАКТУ НЕЗАКОННОГО ВЪЕЗДА НА ОККУПИРОВАННУЮ ТЕРРИТОРИЮ ДЕПУТАТОМ БУ...

Опубликовано Георгием Логвинским 19 января 2016 г.

СБУ завела справу на члена ПАРЄ за відвідування окупованого Донбасу

Фото: німецькі депутати в Донецьку, лютий 2015 року

Нагадаємо, раніше СБУ запобігла знищенню аеродрому в Запоріжжі.