ru ua

СБУ закрила call-центр, через який вимагали гроші у боржників банку "Михайлівський"

СБУ закрила call-центр, через який вимагали гроші у боржників банку "Михайлівський" Фото: діяльність call-центру припинили

У call-центрі виявили базу даних боржників

У Києві співробітники служби безпеки України (СБУ) спільно з прокуратурою викрили та припинили діяльність call-центру, через який незаконно вимагали гроші у боржників банку "Михайлівський". Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook.

"У рамках досудового розслідування за ч. 5 ст. 191 і ст. 218-1 про розкрадання коштів банку колишнім власником, правоохоронці встановили, що зловмисники передали частину боргових зобов'язань "Михайлівського" іншій фінансовій структурі. Ділки, через підконтрольний столичний call-центр, незаконно обдзвонювали позичальників банку з вимогами сплатити гроші на його рахунок", - повідомляє спецслужба.

У Києві #СБУ припинила діяльність call-центру, через який незаконно вимагалися гроші у боржників банку "Михайлівський" ...

Опубліковано Служба безпеки України 26 листопад 2016 р.

У ході обшуків у приміщеннях call-центру оперативники виявили списки вкладників банку, базу даних боржників, близько тисячі бланків, а також велика кількість сім-карт, з яких здійснювалися телефонні дзвінки клієнтам.

Діяльність call-центру припинена.

СБУ закрила call-центр, через який вимагали гроші у боржників банку "Михайлівський"

Фото: виявлені в call-центрі списки вкладників

Нагадаємо, раніше співробітники СБУ заблокували вхід в київський бізнес-центр "Гулівер" у зв'язку зі справою про розкрадання в банку "Михайлівський".