ru ua

СБУ затримала трьох "телефонних терористів"

СБУ затримала трьох "телефонних терористів" Фото: СБУ (oda.zt.gov.ua)

Вказане правопорушення карається позбавленням волі на строк від двох до шести років

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) протягом останніх тижнів затримали трьох "телефонних терористів". Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією протягом останніх тижнів встановили та затримали трьох осіб, які здійснювали неправдиві повідомлення з погрозами терористичного характеру", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у Хмельницькій області правоохоронці затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп'яніння повідомив про "замінування" пологового будинку та однієї з районних шкіл.

Ще одним "анонімом" виявився раніше судимий громадянин, який перебуваючи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, повідомив про" вибухівку" на одній з вулиць м. Калуш (Івано-Франківська область).

Також повідомляється про затримання зловмисника у Чернігові. Так, правоохоронці затримали мешканця обласного центру, який в стані алкогольного сп’яніння повідомив про "мінування" однієї з міських шкіл.

Як повідомляється, дії вказаних зловмисників кваліфікуються згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України, вчинене правопорушення карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Нагадаємо, вчора, 12 жовтня 2017 року, у Херсоні евакуювали будівлю ОДА у зв'язку з повідомленням про мінування.