СБУ видворила з України росіянку за підозрою в причетності до ІДІЛ

НовиниНадзвичайні події    13.09.2016 - 14:55
Фото: СБУ
Фото: СБУ

Росіянка прибула до Харкова авіарейсом зі Стамбула

Служба безпеки України (СБУ) видворила з України росіянку за підозрою в причетності до "Ісламської держави" (ІДІЛ). Про це йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

"Громадянку, яка може бути причетною до діяльності міжнародної терористичної організації "Ісламська держава", примусово повернула з території України СБУ. 26-річна громадянка РФ 10 вересня прибула до Харкова авіарейсом зі Стамбула. Під час проходження прикордонного контролю вона не змогла пояснити мету свого візиту до України, окрім того, що її депортували з Туреччини за причетність до діяльності міжнародної терористичної організації ІДІЛ",  -йдеться у повідомленні.

Як зазначається, росіянка постійно плуталась у своїх біографічних даних та не змогла розповісти, чим вона займалась на території Туреччини.

"Задля забезпечення інтересів національної безпеки СБУ 12 вересня прийняла рішення про примусове повернення росіянки з України. Того ж дня вона добровільно виїхала в напрямку Росії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Служба безпеки України попередила серію зухвалих терористичних актів, які готувала група прихильників проросійського сепаратизму за завданням агента спецслужб РФ, у місті Лисичанськ Луганської області. 

On Top