ru ua

СБУ викрила командирів частини Нацгвардії в крадіжці військової техніки із зони АТО

СБУ викрила командирів частини Нацгвардії в крадіжці військової техніки із зони АТО Фото: Нацгвардія

Військові списували техніку як бойові втрати і вивозили в Одеську область

Командири однієї з частин Національної гвардії України вивозили з району проведення антитерористичної операції (АТО) військову техніку, списуючи її як бойові втрати. Про це йдеться в повідомленні прес-центру Служби безпеки України (СБУ).

"Службою безпеки України спільно з військовою прокуратурою виявлено факт зловживання своїми посадовими обов'язками керівниками однієї з військових частин Національної гвардії України. Правоохоронці задокументували неправомірне списання на бойові втрати військового майна і техніки, яка насправді була вивезена з району проведення антитерористичної операції і прихована на території Одеської області в одній з військових частин", - йдеться в повідомленні.

Ці дії військовослужбовців призвели до заподіяння великої матеріальної шкоди державі.

Тривають невідкладні процесуальні заходи в рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем).

Нагадаємо, 17 вересня в Донецькій області на трасі "Костянтинівка-Донецьк" представники зведеної мобільної групи БМ-1 затримали вантажівку з контрабандою, який супроводжували міліціонери.