ru ua

СБУ повідомила про підозру слідчому Міндоходів за вимагання хабара в 900 тис. грн

Служба безпеки України 24 квітня повідомила про підозру за фактом вимагання старшим слідчим Міністерства доходів і зборів (Міндоходів) в Одеській області хабара у розмірі 900 тис. грн.

Служба безпеки України 24 квітня повідомила про підозру за фактом вимагання старшим слідчим Міністерства доходів і зборів (Міндоходів) в Одеській області хабара у розмірі 900 тис. грн. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

"Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі, поєднане з вимаганням) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Слідчий Міндоходів, як наголошується, вимагав 900 тис. грн від власника мережі автозаправок за закриття кримінальної справи, розпочатого за фактом ухилення від сплати податків.

"Співробітники СБУ 23 квітня затримали зловмисника в його автомобілі під час одержання ним другої частини хабара - 350 тис. грн. Першу частину - 100 тис. грн. чиновник отримав на початку квітня", - додали в прес-службі.