СБУ викрила розкрадання 62 млн гривень при закупівлі програмного забезпечення

НовиниНадзвичайні події    22.08.2016 - 18:08
Фото: СБУ викрила механізм розкрадання держкоштів під час закупівлі програмного забезпечення
Фото: СБУ викрила механізм розкрадання держкоштів під час закупівлі програмного забезпечення

Співробітники СБУ задокументували відсутність оплаченого програмного забезпечення для об’єктів газовидобування

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили механізм розкрадання бюджетних коштів у розмірі 62 млн гривень при закупівлі програмного забезпечення для газової галузі. Про це повідомляє прес-служба СБУ на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Правоохоронці встановили, що протягом 2012-2014 років керівництво одного з державних газовидобувних підприємств уклало низку угод з кількома комерційними структурами. Згідно з ними, бізнесмени повинні були надати програмне забезпечення на більше ніж 62 мільйони гривень для об’єктів газовидобування", - сказано в повідомленні.


Разом з тим під час проведення слідчих дій співробітники СБУ задокументували відсутність оплаченого програмного забезпечення у головному офісі держпідприємства та його регіональних структурах. У держпідприємстві та в одному з київських постачальників програмного забезпечення виявлено документацію, яка доводить проведення фінансової оборудки з бюджетними коштами.

"Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 212 Кримінального кодексу України", - зазначає прес-служба.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх задіяних у механізмі розкрадання бюджетних грошей.

 

#СБУ викрила механізм розкрадання держкоштів при постачанні програмного забезпечення Співробітники Служби безпеки Украї...

Опубліковано Служба безпеки України 22 серпня 2016 р.

Нагадаємо, співробітники ГПУ проводять обшуки в офісах і на підприємствах компанії "Укргазвидобування".

On Top