В СБУ розповіли про умови утримання Єфремова

НовиниНадзвичайні події    10.01.2017 - 19:31
Фото: Олександр Єфремов
Фото: Олександр Єфремов

В СБУ зазначили, що адвокати не подавали скарг щодо умов утримання Єфремова

У Службі безпеки України спростували інформацію про нібито "нелюдські" умови перебування колишнього голови фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова в ізоляторі тимчасового утримання. Про це повідомляє прес-служба СБУ в Facebook.

"СБУ офіційно спростовує інформацію адвокатів, опубліковану в інтерв'ю одному з вітчизняних ЗМІ, про нібито "нелюдські" умови перебування Олександра Єфремова в ізоляторі тимчасового утримання СБ України", - йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що за весь час перебування під вартою Єфремов і його адвокати не подали жодної скарги, в тому числі на умови утримання.

"Олександр Єфремов знаходиться в стандартній двомісній камері площею 13,5 квадратних метрів, яка обладнана всім необхідним. Вікно з кватиркою вільно відкривається за бажанням затриманого", - розповіли в СБУ.

Крім того, за зверненням адвокатів, СБУ готова надати можливість для ознайомлення з умовами утримання Єфремова уповноваженому Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковській.

 

СБУ офіційно спростовує інформацію адвокатів, оприлюднену в інтерв'ю одному з вітчизняних ЗМІ, про начебто "нелюдські"...

Опубліковано Служба безпеки України 10 січня 2017 р.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України завершила досудове розслідування по кримінальній справі стосовно Єфремова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top