В СБУ прокоментували причини перевірки індійських фармвиробників

НовиниЕкономіка    16.08.2016 - 13:29

У прес-центрі Служби Безпеки України повідомили, що перевірка індійських фармкомпаній ініційована підрозділом контррозвідувального захисту у сфері економічної безпеки. Відповідний коментар був наданий на запит щодо причин перевірок дистриб'юторів лікарських засобів виробництва Індії, повідомляють українські ЗМІ.

Зокрема, за даними видання, СБУ просить у представництв індійських фармкомпаній, в тому числі членів Асоціації індійських фармацевтичних виробників (IPMA), завірені копії документальних матеріалів з 2014 року з ввезення і реалізації на території України лікарських засобів, документи реєстраційних досьє, документи по фармаконагляду та документи з контролю якості


Також зазначається, що додаткову інформацію в СБУ відмовилися розкривати, унаслідок Закону про "Державну таємницю", що забороняє розголошення будь-яких відомостей про хід і результати контррозвідувальної діяльності.

Раніше повідомлялося, що Служба Безпеки України ініціювала перевірку всіх індійських фармвиробників, присутніх на ринку України, за фактом отримання інформації від Державного експертного центру про побічні ефекти лікарських засобів, що надходять в Україну з Індії.

On Top