ru ua

СБУ підтвердила затримання полковника ЗСУ за співпрацю з бойовиками

СБУ підтвердила затримання полковника ЗСУ за співпрацю з бойовиками Фото: Іван Без'язиков ("УНІАН")

Івана Без'язикова підозрюють в роботі на бойовиків ДНР

Звільненого у липні з полону бойовиків полковника Збройних сил Івана Без'язикова затримали співробітники Служби безпеки України. Про це на брифінгу заявив заступник керівника Головного слідчого управління СБУ Віталій Маяков, передає кореспондент РБК-Україна.

"СБУ затримала за підозрою у скоєнні злочину чинного полковника ЗСУ, начальника відділу однієї з військових частин, який у серпні 2014 року потрапив у полон в районі АТО, фактично перейшов на бік незаконних збройних формувань і працював на них", - заявив Маяков.

За його словами, затриманий організовував збір і обробку інформації про пересування українських підрозділів у районі проведення АТО. Кримінальну справу зареєстровано за ознаками участі в терористичній організації.

"Він активно намагався влаштуватися не по своїй спеціальності до іншого військового закладу, в якому циркулює багато інформації з обмеженим доступом, яка цікавить російські спецслужби. Нами у співпраці з Генштабом ЗСУ здійснювалися заходи для того, щоб не допустити його ознайомлення з інформацією та її передачі російській стороні", - додав керівник апарату СБУ Олександр Ткачук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, звільненого з полону полковника ЗСУ затримали за співпрацю з бойовиками.