СБУ передала на затвердження РНБО концепцію свого реформування

СБУ передала на затвердження РНБО концепцію свого реформування
Фото: Василь Грицак

Концепцію має затвердити президент України

Служба безпеки України (СБУ) передала на затвердження РНБО свою концепцію реформування. Про це повідомив голова Служби безпеки України Василь Грицак, йдеться у повідомленні прес-служби СБУ.

За його словами, Службою розроблена концепція реформування, до створення якої залучалась громадськість та використовувався досвід партнерських спецслужб. Вона вже передана для затвердження до Ради Національної безпеки та оборони України. 


"Вона буде затверджена Указом президента після розгляду РНБО. Він чекає на цю концепцію до 14 червня", – висловив сподівання голова СБУ.

Він також зазначив, що правоохоронним органам потрібні кваліфіковані юристи, які зможуть професійно довести до суду та донести до світової спільноти кожен епізод російської агресії.

Нагадаємо, в квітні голова СБУ Грицак заявив, що Служба безпеки України (СБУ) запобігла створенню 70 екстремістських груп на території України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся