СБУ визначила рівень терористичної загрози в Україні

НовиниСуспільство    12.08.2016 - 01:35
Фото: рішення було прийнято, зокрема, через загострення ситуації в Криму
Фото: рішення було прийнято, зокрема, через загострення ситуації в Криму

Режим реальної загрози був встановлений в анексованому Криму, а також у Донецькій та Луганській областях

Служба безпеки України встановила рівні терористичних загроз в регіонах країни. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Дане рішення було прийнято "у зв'язку із загостренням ситуації на адміністративному кордоні з АР Крим та в районі проведення антитерористичної операції, у відповідності з вимогами пункту 8 постанови Кабінету міністрів України від 18.02.2016 № 92", йдеться в повідомленні.


Таким чином, був встановлений наступний рівень терористичних загроз:

"Червоний" (реальна загроза) - Донецька та Луганська області, АР Крим;

"Жовтий" (можлива загроза) - Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області;

"Синій" (потенційна загроза) - Дніпропетровська, Закарпатська, Рівненська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Київська області та Київ;

"Сірий" (можлива загроза) - Вінницька, Волинська, Житомирська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська та Тернопільська області.

Як підкреслили в СБУ, вказана постанова є відкритою, що дозволяє громадянам ознайомитися з "заходами, які приймаються суб'єктами боротьби з тероризмом відповідно з певними рівнем терористичних загроз".

Нагадаємо, міжнародні організації вимагають від РФ зустрічі з затриманими в Криму українцями.

 

 

 

On Top