СБУ ліквідувала міжрегіональний конвертцентр

СБУ ліквідувала міжрегіональний конвертцентр
Фото: СБУ ліквідувала міжрегіональний конвертцентр

Щомісячний оборот конвертцентру перевищував 75 млн гривень

Співробітники Служби безпеки України припинили діяльність міжрегіонального конвертаційного центру в Кременчуці на Полтавщині. Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ,

Конвертцентр обслуговував понад 20 комерційних фірм Полтавської, Кіровоградської, Київської областей та Києва. Щомісячний оборот конвертационногог центру перевищував 75 млн гривень.


Підприємці, які займаються сільськогосподарським бізнесом, через безтоварні операції з фіктивними фірмами переводили кошти в готівку.

Організатори конверта були затримані правоохоронцями під час отримання майже 2 млн "відмитих" гривень у касі одного з комерційних банків.

Ще 3,3 млн гривень для видачі клієнтам співробітники спецслужби і прокуратури знайшли під час обшуків в офісах конвертаційного центру, місцях проживання організаторів і підставних директорів, автомобілях.

СБУ виявила "відмиті" гроші в автомобілях організаторів

Фото: "відмиті" гроші також виявили в автомобілях організаторів конвертцентру

Банківські рахунки конверцентра і електронну звітність фіктивних підприємств СБУ заблокувала.

Також було вилучено документи, печатки, платіжні картки

Фото: також було вилучено двадцять печаток фіктивних підприємств, чекові книжки, платіжні картки, бухгалтерську документацію на проведені "конвертом" тіньові операції та комп'ютерної технікику.

По роботі конвертцентру відкрито кримінальне провадження, ведуться оперативно-слідчі дії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося СБУ затримала информата Генштабу РФ, яку російські спецслужби підкупили за 100 доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся