СБУ ліквідувала конвертцентр, що використовувався для фінансування бойовиків

НовиниНадзвичайні події    21.07.2016 - 09:11
Фото: СБУ вилучила велику суму грошей
Фото: СБУ вилучила велику суму грошей

Гроші для бойовиків переправляли через територію Росії

Служба безпеки України у Києві та Харкові ліквідувала конвертаційний центр, за допомогою якого здійснювалося фінансування бойовиків на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

"В Києві та Харкові співробітники Служби безпеки України припинили діяльність веб-конвертцентру, через який перераховувалися і переводилися в готівку гроші, які використовувалися, в тому числі, і для фінансування терористичних організацій ДНР/ЛНР", - йдеться в повідомленні.


Повідомляється, що зловмисники "прокручували" гроші клієнтів через спеціально створені веб-сервіси та ресурси декількох небанківських платіжних систем. Серед клієнтів нелегального бізнесу були структури з тимчасово окупованих бойовиками територій, а частину готівки для фінансування бойовиків ввозили на окупований Донбас через Росію.

При обшуках у Києві та Харкові правоохоронці вилучили понад 20 млн гривень, майже 200 тис. доларів і більше 120 тис. євро, а також "чорну бухгалтерію", комп'ютерну техніку, мобільні гаджети, банківські картки, реквізити доступу до веб-сервісів, які підтверджують здійснення нелегальних фінансових операцій.

Нагадаємо, у ході спецоперації в Києві та Борисполі СБУ затримала поліцейських-наркоторговців.

On Top