Збірну Росії з футболу підозрюють у вживанні допінгу на ЧС-2014

НовиниСпорт    25.06.2017 - 19:55
Фото: збірна РФ по футболу зразка 2014 року (прес-служба РФС)
Фото: збірна РФ по футболу зразка 2014 року (прес-служба РФС)

Міжнародна федерація футболу перевіряє, чи є обґрунтованими ці звинувачення

Футболістів збірної Росії, які брали участь у Чемпіонаті світу 2014 року в Бразилії, підозрюють у вживанні допінгу. Міжнародна федерація футболу (ФІФА) перевіряє, чи є обґрунтованими ці звинувачення, передає DW.

Зазначено, що в самій ФІФА від коментарів поки відмовилися, але пообіцяли зробити відповідну заяву впродовж 25 червня. Натомість в організації перевіряють закиди разом із медичним підрозділом організації.

Як повідомляється, під підозрою - усі 23 гравці заявки збірної РФ на ЧС-2014, а також ще 11 інших футболістів. Їхні прізвища нібито були в списку з тисячі спортсменів, які фігурують у звіті Річарда Макларена для Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Міністр спорту Росії Павло Колобков наголосив, що не володіє інформацією про розслідування щодо російських футболістів, а також зазначив, що не варто довіряти британським таблоїдам.

"Уперше про це чую. Офіційної інформації про допінг російських футболістів у мене немає", - зазначив він.

Як відомо, російська збірна на ЧС-2014 року виступила невдало і не вийшла з групи. Після викриття системи масштабного вживання допінгу російськими спортсменами багатьох із них позбавили права виступати на Олімпійських іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що четверо російських футболістів збірної РФ потрапили до скандального списку глави незалежної комісії Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) Річарда Макларена.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top