Збірна України з пляжного футболу вперше виграла Євролігу

Збірна України з пляжного футболу вперше виграла Євролігу Фото: Україна - чемпіон Євроліги з пляжного футболу

У фіналі українцям вдалося перемогти команду Португалії з рахунком 2:1

Збірна України з пляжного футболу стала переможцем Євроліги - найпрестижнішого європейського турніру для збірних, який проходить під егідою УЄФА. Про це повідомляє видання beachsoccer.com.

Зазначено, що турнір серед команд Дивізіону А, в якому брали участь 12 команд, розпочався 1 липня. За підсумками перших трьох етапів команда Сергія Кучеренка вийшла до Суперфіналу за участю восьми команд, який проходив 25-28 серпня в італійській Катанії.

Повідомляється, що в рамках своєї суперфінальної групи Україна перемогла Білорусь (5:4), Іспанію (7:5) і Німеччину (4:1). Перше місце в квартеті дозволило українцям вийти до фіналу, де вони 28 серпня перемогли Португалію з рахунком 2:1.

Цей титул став першим в історії збірної України з пляжного футболу. Торік українська команда стала віце-чемпіоном Євроліги.

Нагадаємо, у 2015 році в Києві проходив чемпіонат Європи з пляжного футболу.