Збірна України обіграла Косово в передостанньому матчі відбору на ЧС-2018

Збірна України обіграла Косово в передостанньому матчі відбору на ЧС-2018 Фото: Косово - Україна (uefa.com)

Рахунок був відкритий не без допомоги щасливого збігу обставин

Збірна України обіграла Косово в матчі дев'ятого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату світу 2018 року. Зустріч пройшла в албанському Шкодере на стадіоні "Лоро Боричів" і завершилася з рахунком 2:0.

На 60 хвилині матчу Леарт Пачарада після подачі з флангу Євгена Коноплянки заніс м'яч у свої ворота, а на 87 хвилині Андрій Ярмоленко встановив остаточний рахунок в поєдинку.

У паралельному матчі в групі I збірна Туреччини на своєму полі з рахунком 0: 3 програла Ісландії і втратила шанси вийти на чемпіонат світу в Росії. У ще одному матчі групи Хорватія будинку упустила перемогу над Фінляндією (1: 1).

Турнірне становище в групі I за один тур до кінця: 1. Ісландія - 19 очок (9 матчів); 2. Хорватія - 17 (9); 3. Україна - 17 (9); 4. Туреччина - 14 (9); 5. Фінляндія - 8 (9); 6. Косово - 1 (9).

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився своїми очікуваннями від заключних матчів відбіркового турніру до чемпіонату світу-2018.