Збірна Португалії стала переможцем першої в історії Ліги націй

Збірна Португалії стала переможцем першої в історії Ліги націй Фото: Португалії стала першою переможницею Ліги націй (twitter.com/UEFAEURO)

Команда перемогла Нідерланди завдяки голу Гонсалу Гедеша

Збірна Португалії перемогла команду Нідерландів і виграла Лігу націй. Зустріч проходила в Порту на стадіоні "Драгау" і завершилася з сетом 1:0.

Єдиний гол в матчі забив хавбек "Валенсії" Гонсалу Гуедеш на 60 хвилині гри після передачі півзахисника "Манчестер Сіті" Бернарду Сілви. Обидві збірні демонстрували рівну гру та багато атакували, але нікому більше не вдалося відзначитися.

Таким чином, чинні чемпіони Європи стали першими в історії переможцями турніру, заснованого у 2018 році з метою замінити товариські матчі.

Третє місце на турнірі посіла Англія, яка перемогла по пенальті Швейцарію.

Нагадаємо, що в півфіналі Португалія здолала Швейцарію завдяки хет-трику Кріштіану Роналду. У свою чергу, Нідерланди переграли Англію. За підсумками екстра-таймів, команда Роналда Кумана здобула перемогу з рахунком 3:1.