Савченко закликала Трампа посилити санкції проти РФ і підтримати Україну

НовиниПолітика    10.11.2016 - 00:25
Фото: народний депутат Надія Савченко
Фото: народний депутат Надія Савченко

Також нардерп просить допомогти у звільненні українських заручників в Росії

Народний депутат Надія Савченко звернулася до нового президента США Дональда Трампа з проханням посилити санкції проти РФ, а також технічну та військову підтримку США України. Про це йдеться в її листі, опублікованому в Facebook.

"Цим листом хочу привернути Вашу увагу до проблеми міжнародної підтримки і захисту територіальної цілісності України... Звертаюся до вас з проханням про збереження і навіть посилення санкцій проти країни-агресора - Російської Федерації, тому що ця країна розуміє тільки силу і рішучість, яких вам не позичати. Ще прошу про посилення міжнародної технічної і військової підтримки України. Також прошу більш рішучих дій американських політиків про звільнення українських заручників з Росії, адже я у великому боргу перед суспільством всього світу за моє звільнення, тому роблю все для їх повернення додому", - йдеться в листі.

 

У демократичному світі громадяни одноЇ держави не можуть впливати на вибір громадян іншої держави. Про ті в геополітиці ...

Опубліковано Надія Савченко 9 листопад 2016 р.

"В демократичному світі громадяни однієї держави не можуть впливати на вибір громадян іншої держави. Проте в геополітиці політикам доводиться працювати з тими, кого демократичним способом обрав народ. Ми не можемо вплинути на вибір американців, нам потрібно працювати з тим, кого вибрав американський народ", - написала Савченко у своєму коментарі до листа.

Нагадаємо, Яценюк сподівається, що нова адміністрація США буде протистояти агресії РФ.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
WSJ розповіли, хто сформує "ядро адміністрації Трампа" Куба оголосила про початок військових навчань після перемоги Трампа
On Top