Саудівська Аравія, ОАЕ, Бахрейн і Єгипет обговорять бойкот Катару

НовиниНадзвичайні події    30.07.2017 - 16:43
Фото: емір Катару Хамад Аль Тані (QNA)
Фото: емір Катару Хамад Аль Тані (QNA)

"Східна четвірка" зустрінеться в неділю, в столиці Бахрейну

Глави міністерств закордонних справ Саудівської Аравії, ОАЕ, Бахрейну і Єгипту планують зустрітися в неділю, 30 липня, у столиці Бахрейну в неділю, щоб обговорити ситуацію з бойкотом в Катарі, передає AFP.

Повідомляється, що міністри зберуться, щоб переконати Катар "припинити підтримку екстремізму і тероризму, перестати втручатися в справи сусідніх країн і змінити свою політику".

Король Бахрейну Хамад в суботу закликав до "солідарності всіх арабських країн у боротьбі з тероризмом та припинення його фінансування ... для захисту нашої батьківщини".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 5 липня 2017 року Саудівська Аравія, Королівство Бахрейн, Єгипет та Об'єднані Арабські Емірати розривають дипломатичні відносини з Катаром, звинувативши владу країни в підтримці тероризму.

Основна претензія цих країн - підтримка катарської владою ісламських терористів, проти яких бореться коаліція держав. Деякі країни розірвали також економічні відносини з Катаром.

20 липня Емір Катару шейх Тамім бін Хамад Аль Тані підписав декрет про зміну антитерористичного законодавства країни. Також документ передбачає створення двох списків - фізичних осіб та організацій, які мають зв'язок з терористичною діяльністю. Так, декрет надає обвинуваченим в тероризмі право на захист у суді.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top