ru ua

САП зареєструвала провадження через квартиру Лещенка, - Холодницький

САП зареєструвала провадження через квартиру Лещенка, - Холодницький Фото: Сергій Лещенко (РБК-Україна)

Холодницький заявив, що аналіз доходів і видатків Лещенка не дозволяє йому придбати квартиру в центрі Києва

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зареєструвала провадження через квартиру нардепа Сергія Лещенка. Про це у ході виступу в Верховній раді України заявив глава САП Назар Холодницький, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я був проти, що якась аналітична довідка замінила провадження по вашій квартирі за 350 тис. доларів, я був проти і (відомості, - ред.) не було внесено в ЄРДР. Але я вам інформую, що, да з запізненням, це провадження зареєстровано і я чекаю від органів слідства чим воно закінчиться, бо аналіз доходів і видатків не дозволяє вам придбати квартиру в центрі Києва", - заявив Холодницький, звертаючись до Лещенка.

Нагадаємо, сьогодні Холодницький виступає з доповіддю в Раді.

Скандал з квартирою Сергія Лещенка почався у вересні 2016 року. Журналіст Андрій Дзиндзя оприлюднив інформацію, що Лещенко придбав нерухомість в центрі Києва. За словами Лещенка, кошти на квартиру - це його особисті заощадження, крім того, половину грошей він позичив у Олени Притули (власниці видання "Українська правда"), ще частина коштів - гроші на той момент його дівчини Анастасії Топольського (на даний момент Топольська є дружиною нардепа).

Після оприлюднення такої інформації Холодницький доручив НАБУ перевірити законність придбання депутатом Лещенко квартири в Києві.