SAP NOW Київ

Найбільший щорічний бізнес-форум SAP в Україні

30 травня 2018 року
КВЦ "Парковий", Паркова дорога, 16а
Київ, Україна

SAP NOW Київ - це ключовий діловий захід компанії SAP в Україні. Його мета - дати першим особам українських компаній вичерпні відповіді на виклики цифрової ери. Цього року SAP NOW Київ проходить під девізом «Створюємо майбутнє».

Топ-менеджери вітчизняних і зарубіжних компаній, партнери та представники SAP, а також експерти з управління бізнесом та ІТ зберуться 30 травня в КВЦ "Парковий". Вони обговорять те, як впровадження цифрових технологій створює майбутнє українського бізнесу.

SAP NOW Київ - 2018 це:

 • більше 600 керівників вищої та середньої ланки передових українських компаній;
 • пленарна і 7 паралельних сесій, присвячених передовим цифровим рішенням для бізнесу;
 • більше 50 доповідей і виступів визнаних бізнес-експертів, партнерів та клієнтів SAP;
 • практичний досвід ведення бізнесу за моделлю повністю цифрового підприємства з перших рук;
 • бізнес-нетворкінг на рівні перших осіб і топ-менеджменту найуспішніших українських компаній.

Приєднуйтеся до SAP NOW Київ і візьміть участь у потужній діловій програмі, подивіться наочні шоукейси і демо-сценарії, досліджуйте найкращий галузевий досвід і складіть дорожню карту бізнес-трансформації вашого бізнесу.

Запрошуємо до участі:

 • топ-менеджерів, керівників бізнесу і функціональних підрозділів;
 • представників державного сектору;
 • аналітиків і журналістів ділових видань.

Програма заходу включає в себе пленарну сесію і 7 паралельних секцій за такими напрямами:

 • Business NOW. Бізнес у стилі діджитал
 • Innovation NOW. Технології для інтелектуального бізнесу
 • Customer NOW. Мистецтво цифрового маркетингу і комерції
 • Buy NOW. Майбутнє закупівельних процесів
 • HR NOW. Управління талантами і сценарії бізнес-трансформації HR-функцій
 • Pubic Sector NOW. Цифрова платформа для державного сектору
 • SMB NOW. ERP-рішення для потужного зростання

Спеціальна тема заходу - "Європейська перспектива і трансформація бізнесу: чинники зростання для українських підприємств". Заявлено участь понад 30 бізнес-експертів світового рівня з різних країн Європи, які розділять з учасниками SAP NOW своє бачення того, як процвітати українському бізнесу в контексті європейської перспективи.

Під час заходу діятиме демонстраційна зона, де кожен зможе ознайомитися з тим, як інноваційні технології - "інтернет речей", блокчейн, великі дані, машинне навчання, хмари, штучний інтелект, прогнозна аналітика та інші - використовуються в реальних бізнес-процесах і допомагають робити їх максимально ефективними.

Запрошуємо вас разом із SAP відповісти на нові виклики ринку та стати одним з лідерів цифрової ери.

Участь безкоштовна за умови реєстрації та отримання підтвердження від організаторів. Зареєструватись і дізнатися докладніше про захід можна на www.sap.ua/sapnow.

Інноваційний партнер заходу - Itelligence, технологічний партнер - HUAWEI.

Інформація про компанію SAP
Компанія SAP, один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Все одно це допоміжні служби чи рада директорів, склад чи магазин, настільні чи мобільні додатки - рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників та організацій у цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються більше 388 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій і підприємств з різних галузей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся