Санкційний список проти РФ буде оприлюднений 12 серпня, - П’ятницький

Середа 06 серпня 2014 10:37
Перелік російських юридичних та фізичних осіб, щодо яких будуть запроваджені санкції за підтримку і фінансування тероризму в Україні, буде оприлюднений 12 серпня.

Перелік російських юридичних та фізичних осіб, щодо яких будуть запроваджені санкції за підтримку і фінансування тероризму в Україні, буде оприлюднений 12 серпня. Про це сьогодні на брифінгу повідомив урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П'ятницький, передає кореспондент РБК-Україна.

"На скільки я розумію, результати роботи робочої групи будуть оприлюднені 12 серпня", - сказав П'ятницький.

Він наголосив на тому, що при цьому Україна не планує виходити із торгівельних угод, але реагує на порушення правил торгівлі, що відбувається.

Зазначимо, формуванням переліку персональних та секторальних санкцій проти фізичних і юридичних осіб РФ, які підтримують діючих в Україні терористів, займається спеціально створений наприкінці липня комітет. До комітету входять представники МЗС, Мін'юсту, економічний і фінансовий блок, силові та правоохоронні структури.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся