ua en ru

Санепідемслужба під час Євро-2012 перейде на щоденний моніторинг інфекційних хвороб

Державна санітарно-епідеміологічна служба під час Євро-2012 перейде на щоденний моніторинг інфекційних хвороб та в разі виникнення спалахів інфекцій планує вживати заходів протягом однієї години. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив головний санітарний лікар України, голова Санепідемслужби Анатолій Пономаренко, передає кореспондент РБК-Україна.

"Спочатку чемпіонату Санепідемслужба переходить на щоденний моніторинг інфекційних хвороб. Інформація щодо всіх випадків буде доводитися до керівництва службою протягом 24 годин. У разі виникнення спалахів та випадків карантинних інфекцій це буде зроблено негайно, протягом години", - сказав Пономаренко.

Також він повідомив, що з 4 червня в Україні почне працювати центральний оперативний штаб Санепідемслужби, який працюватиме без вихідних, а в дні проведення матчів у цілодобовому режимі.

Крім цього, Пономаренко повідомив, що вже сьогодні створено оперативні штаби з координації дій щодо забезпечення санаторного та епідеміологічного благополуччя, а також розроблені плани профілактичних заходів щодо попередження епідеміологічних ускладнень найбільш поширених хвороб.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр-міністр, міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова заявляла, що
Міністерство охорони здоров'я активно працює над забезпеченням умов для надання необхідних медичних послуг належної якості та максимальної доступності учасникам, гостям та уболівальникам Євро-2012.