ru ua

"Самопоміч" блокуватиме трибуну, поки Рада не призначить перевибори у Кривому Розі

"Самопоміч" блокуватиме трибуну, поки Рада не призначить перевибори у Кривому Розі Фото: блокування трибуни у Раді (РБК-Україна)

Про це в ході брифінгу у парламенті заявив заступник голови фракції Єгор Соболєв

Фракція партії "Об'єднання "Самопоміч" продовжуватиме блокувати трибуну Верховної Ради, поки парламент не призначить перевибори міського голови Кривого Рогу. Про це в ході брифінгу в Раді сьогодні заявив заступник голови "Самопомочі" Єгор Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми блокуємо трибуну Верховної Ради, поки не буде прийнято закон, який відновить справедливість у Кривому Розі", - зазначив Соболєв.

Як повідомлялося, раніше сьогодні "Самопоміч" заблокувала парламентську трибуну з вимогою призначити перевибори у Кривому Розі.

Як передавав кореспондент РБК-Україна, це сталося під час розгляду питання про внесення змін до Конституції в частині судової реформи.

Нагадаємо також, що на журналістському вході у ВР 22 грудня 2015 року сталася штовханина між співробітниками охорони парламенту і нардепами Єгором Соболєвим та Андрієм Денисенком, які повернулися із Кривого Рогу.