Саміт Україна-ЄС стартує завтра в Брюсселі

НовиниПолітика    23.11.2016 - 09:30
Фото: на саміті Україна-ЄС будуть присутні Туск, Порошенко і Юнкер
Фото: на саміті Україна-ЄС будуть присутні Туск, Порошенко і Юнкер

Саміт Україна-ЄС пройде 24 листопада

Саміт Україна-ЄС завтра, 24 листопада, стартує у Брюсселі. Україну на саміті представлятиме президент Петро Порошенко, з боку ЄС будуть президент Європейської ради Дональд Туск і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

Порошенко, Туск і Юнкер в ході саміту Україна-ЄС обговорять широкий спектр питань, включаючи пріоритети політичних і економічних реформ в рамках імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Порядок денний саміту Україна-ЄС

Згідно порядку денному саміту, опублікованому місією України при ЄС, сторони також обговорять співпрацю у сфері спільної зовнішньої політики, юстиції, свобод та безпеки, включаючи лібералізацію візового режиму. Обговорюватимуться питання, пов'язані з торгівлею, секторальних співпрацею, включаючи енергетику і транспорт.

Окремо на саміт Україна-ЄС винесено питання розвитку ситуації в Україні, зокрема, на окупованих територіях Донбасу. Порошенко і лідери ЄС обговорять виконання мінських угод, ряд гуманітарних питань та анексію Криму Росією.

Темою для обговорення також буде ситуація в ЄС, питання зовнішньої політики і дії Росії в Молдові і Придністров'ї.

Порядок денний саміту Україна-ЄС Порошенко обговорив в ході телефонної розмови з главою Єврокомісії Юнкером.

Нагадаємо, що проведення саміту неодноразово переносилося. Спочатку саміт був запланований на 19 травня, потім перенесено на вересень. Остаточна дата була узгоджена на початку жовтня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top