ru ua

Саміт Україна-ЄС: Єлісєєв розповів, на які результати розраховує Україна

Саміт Україна-ЄС: Єлісєєв розповів, на які результати розраховує Україна Фото: саміт Україна-ЄС, за словами Єлісєєва, повинен увінчатися конкретними досягненнями

Саміт Україна-ЄС 24 листопада буде присвячений цілому ряду питань

На саміті Україна-ЄС Київ розраховує на ряд конкретних результатів крім рішення щодо візової лібералізації. Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив заступник глави Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.

"Слід відразу зауважити, що на саміті, крім візової лібералізації, буде обговорюватися багато інших питань: виконання мінських угод", продовження європейських санкцій проти РФ, торгово-економічні питання, включаючи імплементацію Угоди про асоціацію в частині зони вільної торгівлі, перспективи підписання угоди про спільний авіаційний простір, а також розвиток стратегічного партнерства у сфері енергетичної безпеки", - розповів Він

Крім того, за його словами, у Брюсселі буде обговорюватися і прискорення ратифікації угоди про асоціацію з боку Нідерландів.

Саміт Україна-ЄС повинен принести конкретні плоди

"Ми, звичайно, хочемо, щоб саміт увінчався конкретними досягненнями. Очевидно, що цього хочуть і наші партнери, які посилають нам важливий сигнал підтримки через прийняття Радою Євросоюзу на рівні послів рішення про початок міжінституційних переговорів щодо безвізового режиму. Нарешті крига скресла, і після кількамісячної паузи Євросоюз вирішив прийняти таке довгоочікуване рішення!" - заявив Єлісєєв.

Нагадаємо, в кінці жовтня президент України Петро Порошенко обговорив порядку денного саміту Україна-ЄС з президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером. При цьому Юнкер підтвердив повне виконання Українською стороною всіх умов для отримання безвізового режиму.