ru ua

Саміт G20 в 2019 році пройде в Осаці

Саміт G20 в 2019 році пройде в Осаці Фото: Осака (pixabay.com-cegoh)

Точна дата проведення саміту не визначена

Саміт Групи "Великої двадцятки" (G20) пройде в 2019 році в японському місті Осака, що на острові архіпелагу Хонсю. Про це йшлося в ефірі телеканал NHK, передає Reuters.

За даними телеканалу, місто Осака було обрано після аналізу інфраструктури і числа готелів, здатних розмістити високопоставлених гостей з інших держав.

При цьому видання пише, що точна дата проведення саміту не визначена. За даними телеканалу, саміт припаде на кінець червня або початок липня.

Відзначимо, що в цьому році саміт пройде в столиці Аргентини.

Нагадаємо, в 2017 році саміт пройшов у німецькому місті Гамбург. Відзначимо, що 6 липня, почалися акції протесту проти саміту G20, в ході яких відбулися зіткнення демонстрантів з місцевою поліцією. В акціях протесту взяли участь тисячі активістів з усієї Європи, які вважають, що G20 не змогла вирішити багатьох проблем, які загрожують миру у всьому світі. 9 липня повідомлялося, що в результаті зіткнень демонстрантів і правоохоронців отримали поранення 476 поліцейських.

Дані Асоціації німецьких страховиків свідчать, що збитки від заворушень під час саміту "Великої двадцятки" (G20) в Гамбурзі оцінюються приблизно в 12 млн євро.