Саакашвілі має намір продовжувати політичну кар'єру в Україні, а не в Грузії

НовиниПолітика    08.11.2016 - 18:48
Фото: Михайло Саакашвілі
Фото: Михайло Саакашвілі

Саакашвілі заявив, що хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, але тоді Порошенко його відрадив

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі, який вчора подав у відставку, має намір продовжувати політичну кар'єру в Україні, а не в Грузії. Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці в Facebook.

"Президенту Порошенко чудово відомо, що я не брав безпосередньої участі в грузинських виборах і не міг би цього зробити навіть при бажанні, так як я громадянин України...Я приїхав в Україну приблизно в той же час, коли і мій інститутський однокашник Петро Порошенко, він з Молдови, а я - з Грузії, і звичайно, я вдячний йому за надане мені українське громадянство. Так що всім доведеться звикнути, що я - український політик і буду здобувати перемоги або терпіти поразки не в Грузії, а в Україні", - написав Саакашвілі.

Крім того, Саакашвілі заявив, що хотів піти у відставку ще 6 місяців тому, але тоді Порошенко його відрадив.

"Просто на цей раз я вже не був схильний вірити обіцянкам і грузинські вибори тут ні при чому. Трохи смішно спостерігати, як Адміністрація президента та Кабмін спихають один на одного відповідальність за моє звільнення - ще один доказ повного бардаку в країні", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відставку Саакашвілі президент України Петро Порошенко пов'язує з політичними амбіціями.

"Порошенко, відповідаючи на питання про Саакашвілі після поразки на грузинських виборах дехто вирішив зайнятися політикою в Україні", - повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

On Top