Саакашвілі позбавили українського громадянства, - нардеп

НовиниПолітика    26.07.2017 - 15:31
Фото: Михайло Саакашвілі (УНІАН)
Фото: Михайло Саакашвілі (УНІАН)

Саакашвілі позбавили українського громадянства

Екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук.

"Мені підтверджують: це правда - грузинського януковича Міхо Саакашвілі позбавили українського громадянства і це свідчить, що президент Петро Порошенко нарешті почав визнавати власні помилки. Він в незаконний спосіб надав наше громадянство і зараз виправляє виключно власні помилки", - написав він.

 

Мені підтверджують: це правда - грузинського януковича Міхо Саакашвілі позбавили українського громадянства і це свідчить...

Опубліковано Ігором Мосійчуком 26 липня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна двічі відмовила Грузії в екстрадиції колишнього президента цієї країни Михайла Саакашвілі.

"Я рада, що у наших українських партнерів уточнена інформація - так, це правда, що ми двічі офіційно звернулися з Головної прокуратури Грузії до української сторони з проханням передати Саакашвілі і двічі отримали офіційну відмову", - заявляла міністр юстиції Грузії Тея Цулукіані.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top