Саакашвілі: частина керівництва ГПУ намагається спустити на гальмах систему іспитів для прокурорів

Саакашвілі: частина керівництва ГПУ намагається спустити на гальмах систему іспитів для прокурорів
Фото: Михайло Саакашвілі

Михайло Саакашвілі незадоволений керівництвом ГПУ

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі заявив, що частина керівництва Генеральної прокуратури України (ГПУ) намагається спустити на гальмах систему іспитів для прокурорів. Про це Саакашвілі написав у своєму Facebook.

"Частина керівництва Генеральної Прокуратури України намагається пустити на гальмах систему незалежних іспитів, за допомогою яких повинні були бути призначені нові прокурори (керівники та заступники ново створених місцевих прокуратур), і які дуже чекає українське суспільство", - заявив Саакашвілі.

Так губернатор Одеської області відреагував на сьогоднішню заяву ГПУ про те, що автори тестових завдань для відбору прокурорів вибиралися непрозоро.

"Все це прямо суперечить президентській програмі реформ і являє собою плювок в обличчя українському суспільству. Сподіваюся, Генеральний прокурор стримає слово і не допустить зриву іспитів, інакше боюся, що замість Євросоюзу, любителям кумівства, засевшим в різних прокуратурах, ці іспити влаштує все суспільство, і це буде набагато більш болючий процес", - зазначив Саакашвілі.

Абсолютно неприйнятна заява!Частина керівництва Генеральної Прокуратури України намагається пустити на гальма систему н...

Posted by Mikheil Saakashvili on 12 августа 2015 г.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся