S&P помістило рейтинги 6 українських регіональних і місцевих органів влади до списку CreditWatch з негативним прогнозом.

Четвер 16 жовтня 2008 09:59
Компанія Standard & Poor's помістила рейтинги шести українських регіональних і місцевих органів влади (РМОВ) до списку CreditWatch з негативним прогнозом після аналогічної дії відносно суверенного рейтингу України. Йдеться про міста Київ, Львів, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Луганськ і Автономну Республіку Крим, повідомляє прес-служба S&P. Рейтинг міста Одеси (B+/Watch Негативний/--) залишається в списку CreditWatch, куди він був поміщений з негативним прогнозом 15 жовтня 2008 р. "Ми виведемо рейтинги шести вказаних РМОВ зі списку CreditWatch після того, як з нього буде виведений рейтинг України. Якщо рівень суверенного рейтингу, що виводиться зі списку CreditWatch, буде знижений, це відповідним чином відіб'ється на рейтингах вказаних РМОВ", - заявив кредитний аналітик Standard & Poor's Борис Копєйкін. "Що стосується рейтингу Одеси, то при визначенні його рівня нам необхідно, крім іншого, упевнитися в тому, що це місто має достатній доступ до вільних грошових коштів, необхідних для виконання зобов'язань з випущених облігацій (термін погашення - 31 грудня 2008 р.). Якщо виявиться, що отримати грошові кошти, що знаходяться на рахунках міста, нелегко, і (або) якщо загальної суми грошових коштів виявиться недостатньо для обслуговування і погашення боргових зобов'язань, рейтинги міста, швидше за все, будуть знижені", - пояснив Б.Копєйкін.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся