ua en ru

S&P знизило прогноз по рейтингах Івано-Франківська, Дніпропетровська та Криму зі "стабільного" ​​до "негативного"

S&P знизило прогноз по рейтингах Івано-Франківська, Дніпропетровська та Криму зі "стабільного" ​​до "негативного", повідомляє Reuters.

"Ми знизили наш довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України з "B+" до "B", присвоїли негативний прогноз по довгостроковому рейтингу і знизили оцінку ризику переведення і конвертації валюти для українських несуверенних позичальників 7 грудня. Згідно методології, місцевим та регіональним органам влади і підлеглим їм держстурктурам ми обмежили рейтинги РМОВ на основі довгострокового рейтингу по відповідним структурам. Ми, переглянули прогнози рейтингів Івано-Франківська, Дніпропетровська та Криму зі стабільного на негативний і підтвердили рейтинги всіх трьох на рівні B/uaA-", - йдеться в повідомленні S&P .

Нагадаємо, раніше Standard&Poor's знизило довгострокові суверенні кредитні рейтинги України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті з В+ до В. Прогноз залишається "негативним". Крім того, агентство підтвердило короткострокові суверенні кредитні рейтинги України на рівні В і знизило рейтинг України за національною шкалою з uaA+ до uaA-.

Читайте також: Зниження рейтингу українських держпаперів не має серйозного значення - експерти