S&P підтвердила рейтинги Ferrexpo на рівні В

НовиниГМК    05.08.2013 - 09:42
Служба кредитних рейтингів Standard & poor's підтвердила довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги В/В українського виробника залізорудних окатишів Ferrexpo PLC.

Служба кредитних рейтингів Standard & poor's підтвердила довгостроковий і короткостроковий кредитні рейтинги В/В українського виробника залізорудних окатишів Ferrexpo PLC. Про це повідомляє прес-служба S&P.

Прогноз зміни рейтингів - "Негативний".

"Ми також підтвердили рейтинг, раніше присвоєний випуску пріоритетних незабезпечених облігацій обсягом 500 млн дол., розміщених Ferrexpo. Одночасно ми переглянули рейтинг очікуваного рівня відшкодування боргу після дефолту, присвоєний цих облігацій, з 4 до 3, що свідчить про наших очікуваннях значного (50-70%) рівня відшкодування боргу в разі дефолту", - йдеться в повідомленні.

Експерти відзначають, що відношення борг/EBITDA підтримується компанією на помірному рівні, а також адекватні показники ліквідності Ferrexpo завдяки значному обсягу грошових коштів на балансі компанії.

"При цьому ми очікуємо, що компанія буде здійснювати свою інвестиційну програму у відповідності з ринковою ситуацією і власною здатністю залучати довгострокове фінансування, зокрема для будівництва збагачувальної фабрики потужністю 10 млн т залізорудного концентрату в рік. Крім того, підтвердження рейтингу відображає нашу думку про те, що схильність Ferrexpo високим країнових ризиків України та ризикам, пов'язаним з волатильністю цін на залізну руду, компенсується поліпшенням диверсифікації операційної діяльності після введення в експлуатацію Єристівського родовища і очікуваною економією на масштабах виробництва", - підкреслили в S&P.

Читайте також: Чистий прибуток Ferrexpo в 2012 р. скоротився в 2,7 рази - до 216 млн дол

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top