РЖД з 14 грудня скасовує 15 поїздів в Україну

Вівторок 09 грудня 2014 15:48
РЖД з 14 грудня скасовує 15 поїздів в Україну
Дочірня структура РЖД "Федеральна пасажирська компанія" з 14 грудня скасовує курсування 15 поїздів і переводить на курсування "за вказівкою" 32 потяги, що слідували в Україну.

Дочірня структура РЖД "Федеральна пасажирська компанія" з 14 грудня скасовує курсування 15 поїздів і переводить на курсування "за вказівкою" 32 потяги, що слідували в Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ФПК.

"У сполученні з Україною частина поїздів формування АТ "ФПК" переведені на курсування "за вказівкою" (31 поїзд формування АТ "ФПК", 1 поїзд спільного обслуговування), а решта (13 поїздів формування АТ "ФПК" і 2 - на спільне обслуговування) - скасовані", - йдеться в повідомленні.

Курсування "за вказівкою" означає, що поїзд фактично не курсує, але його призначення передбачено у разі збільшення пасажиропотоку.

При цьому повідомляється, що в напрямку України у зв'язку із найбільш значним падінням обсягів перевезень курсують многогруппные поїзди формування України.

"Припинення залізничного сполучення з країнами СНД і Балтії з введенням скоригованого графіка не передбачено", - зазначили в ФПК.

Крім того, РФ скоригувала розміри руху з Болгарією та Угорщиною в зв'язку зі значною протяжністю маршруту по території України.

"Рішення про скасування поїздів обумовлено значним скороченням обсягів у міжнародному сполученні, що призводить до неефективного використання рухомого складу і локомотивів", - пояснюється в повідомленні.

Повідомляється, що відкоригований графік руху пасажирських поїздів на 2015 р. набирає чинності з 14 грудня 2014 р.

Нагадаємо, російські потяги в південному напрямку до 2016 р. перестануть перетинати кордон України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся