ua ru

Рибалка заявляє про чергову хвилю тиску на нього з боку ГПУ і СБУ

Рибалка заявляє про чергову хвилю тиску на нього з боку ГПУ і СБУ Фото: Сергій Рибалка

Нардеп повідомив, що у його штатного помічника проходить обшук

Голова комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності Сергій Рибалка заявив про тиск на нього з боку Генпрокуратури і СБУ.

"Сьогодні представники Генпрокуратури і СБУ увірвалися в офіс Дніпропетровського обласного відділення Радикальної партії Олега Ляшка і в центральний офіс корпорації S.Group, яка належить моїй сім'ї. Проводять обшуки вдома у співробітниці корпорації Галини Єлісеївої, у якої дві маленькі грудні дитини. Проводяться обшуки у мого штатного помічника, як народного депутата, Каріни Бабій", - заявив Рибалка.

Він повідомив, що корпорація S.Group є українським виробником, який сумлінно платить податки і створює робочі місця в такий складний для країни час.

За словами голови фінансового комітету, у нього сьогодні було заплановано ряд заходів в Дніпрі, зокрема проведення особистого прийому громадян, нарада з депутатами Дніпропетровської обласної ради від Радикальної партії, а також з партійним активом. При цьому, як зазначив політик, всі ці заходи вже зірвані.

"Це четвертий обшук за останні три роки. Це відбувається кожен рік. А почалися за часів Януковича, коли вся корумпована владна машина намагалася віджати бізнес моєї сім'ї. Сьогодні вони хочуть зламати опозиційного політика. Впевнений, що це робиться напередодні чергових важливих голосувань у парламенті. Ознайомившись з постановою про обшук, стає зрозумілим, що ця влада діє, як і попередня. Нічого не змінилося. Повне свавілля і беззаконня. Як привід для тиску використовуються старі сфальсифіковані справи, відкриті ще при режимі Януковича. Це абсурд! Вони були закриті за відсутністю будь-якого складу злочину. Тоді шукали-перешукали і нічого не знайшли! Тепер у них стоїть завдання щось знову сфабрикувати", - зазначив Рибалка.

alt

Він переконаний, що те, що сьогодні відбувається, є політичним тиском на нього як представника опозиційної Радикальної партії і на всю партію за її принципову позицію.

"За мою критику як голови фінансового комітету Верховної Ради дій Національного банку. Нашої принципової позиції щодо змін в Кримінально-процесуальний кодекс, які хоче сьогодні протягнути Генеральна прокуратура для того, щоб кожного зустрічного можна було без суду і слідства посадити у в'язницю", - резюмував Рибалка.

alt