ua ru

Рибак сьогодні підпише розпорядження про проведення позачергової сесії Ради

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак заявив, що сьогодні підпише розпорядження про проведення позачергової сесії ВР.

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак (на фото ліворуч) заявив, що сьогодні підпише ет розпорядження про проведення позачергової сесії Верховної Ради. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем (праворуч), повідомляє прес-служба Президента України.

"Є дуже багато питань, які треба вирішувати не на Майдані, а треба вирішувати в сесійній залі. Дійсно, треба, щоб опозиція і більшість зібралися і розглянули ті питання, які виникають: і відставка уряду, і ті питання, які по тим законам, які Верховна Рада прийняла", - зазначив Рибак.

За його словами, більшість і опозиція повинні прислухатися один до одного, але "на першому плані треба поставити питання спокою в нашій державі".

"Думаю, що я сьогодні вже підпишу таке розпорядження, і на початку тижня ми запросимо депутатів Верховної Ради, щоб розглянути всі питання, які сьогодні виникають", - наголосив голова ВР.

Нагадаємо, з ініціативою про необхідність розглянути ситуацію у країні на позачерговій сесії ВР виступив раніше сьогодні Віктор Янукович.

Додамо, що про проведення позачергової сесії парламенту заявляв лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк у середу на переговорах опозиції і глави держави в АП.

На даний час вирішується питання, коли глава держави зустрінеться із представниками опозиції. Раніше ця зустріч планувалася на 15:00.