Керівництво ЄС отримало звернення Ради щодо миротворців

НовиниПолітика    18.03.2015 - 22:20

Представництво України при Європейському союзі передала керівництву ЄС звернення Верховної Ради щодо розгортання на території України міжнародній операції з підтримання миру та безпеки. Про це повідомляє прес-служба представництва.

"У зв'язку з прийняттям 17 березня 2015 року постанови Верховної Ради України "Про схвалення звернення від імені Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй та Ради Європейського союзу про розгортання на території України в міжнародній операції з підтримання миру і безпеки", представництво України при ЄС офіційно передала керівництву євроінституцій відповідне звернення до Ради Європейського союзу з проханням належним чином розглянути це питання та розпочати консультації щодо початку операції ЄС у рамках спільної політики безпеки та оборони", - йдеться в повідомленні.

Так, представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв зазначив, що операція під керівництвом ЄС дозволить сприяти відновленню миру і стабільності на Донбасі.

"Шляхом створення належних умов... для успішної імплементації Мінських домовленостей та підтримки діяльності спеціальної моніторингової місії ОБСЄ", - додав він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вніс до Ради проект звернення 16 березня.

Напередодні в ООН підтвердили отримання попереднього запиту від України про введення миротворців. Офіційний запит Президента буде здійснено після рішення Верховної Ради.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top