Керівника відділення Ощадбанку засудили до 9 років позбавлення волі

НовиниНадзвичайні події    17.05.2017 - 14:24
Фото: керівника відділення Ощадбанку засудили до 9 років позбавлення волі
Фото: керівника відділення Ощадбанку засудили до 9 років позбавлення волі

Зловмисниця привласнила 229 тис. гривень позичальника

Прокуратура Київської області довела провину керівника одного з відділень АТ "Ощадбанк", яка привласнила 229 тис. гривень позичальника, і засудила її до 9 років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Вказана особа, будучи наділеною організаційно-розпорядчими обов’язками, надавала усну вказівку підлеглим працівникам - касирам банку про те, що вони повинні видати кошти із каси для передачі їх позичальнику, оскільки особисто він з’явитися не може. Отримані кошти керівник залишала собі", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Повідомляється, що зловмисниця визнана винною у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) і ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Колишньому керівнику призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, а також 3 роки позбавлення права обіймати посади, пов'язані з повною матеріальною відповідальністю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Старобільський районний суд Луганської області засудив місцевого жителя до 4 років позбавлення волі за сприяння діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка".

On Top