Розенко вважає, що економіка України вже пройшла дно і почала рости

Розенко вважає, що економіка України вже пройшла дно і почала рости
Фото: Павло Розенко розповів про зростання української економіки та зниження безробіття

Зараз на обліку в службі зайнятості стоїть на 10% менше людей, ніж у 2015 році

Економіка України демонструє зростання, і в уряду є підстави говорити у тому числі і про невелике зростання ВВП. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі "112 Україна".

"За останні 3-4 місяці ми побачили перші позитивні сигнали, які свідчать про те, що ми вже впали на саме дно і почали відштовхуватися вгору. Економіка почала зростати, ми маємо невелике зростання ВВП", - заявив Розенко.

Крім того, зі слів віце-прем'єра, зараз в службі зайнятості на обліку стоїть на 10% менше людей, ніж у 2015 році.

"У нас на сьогоднішній день ситуація стабільна. Порівняно з попереднім роком, на обліку у службі зайнятості сьогодні приблизно близько 400 тис. Якщо дивитися за методологією Міжнародної організації праці, рівень безробіття у нас сьогодні на рівні 8,5%, це від усього працездатного населення, 8,5% у нас безробітні", - розповів Розенко.

За його словами, в цілому кількість безробітних у цифровому значенні - десь близько 1 млн 800 тис. осіб.

Віце-прем'єр також зазначив, що багато людей, які кажуть, що вони безробітні, під час опитувань, безробітними не є, оскільки працюють у тіньовому секторі економіки.

"Цифри, які я назвав, досить коректні, і методологія Міжнародної організації праці всі ці нюанси враховує", - зазначив він.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева вважає, що в Україні мінімальна зарплата на рівні тисячі євро можлива через 10-15 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся