Розенко розповів, чи вплине наявність боргу за ЖКГ-послуги на отримання субсидії

НовиниСуспільство    06.10.2016 - 12:24
Фото: Павло Розенко
Фото: Павло Розенко
Щотижня за субсидіями звертаються близько 60 тис. сімей, - Розенко Розрахунок субсидій на новий опалювальний сезон розпочнеться з 1 жовтня, - Рева

За його словами, зі скаргами на якість ЖКГ-послуг необхідно звертатися в місцеві органи влади

Субсидію можна отримати навіть при наявності боргу за житлово-комунальні послуги, при цьому погодивши графік погашення заборгованості. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал.

"Якщо особа не може самостійно заплатити за житлово-комунальні послуги, вона повинна скористатися системою субсидій і держава частину заплатить за неї. Субсидію можна отримати навіть при наявності боргу за житлово-комунальні послуги. Безумовно, при цьому треба узгодити графік погашення боргу, але субсидія все одно буде надана", - сказав він.

Розенко також зазначив, що зі скаргами на якість житлово-комунальних послуг необхідно звертатися в місцеві органи влади, оскільки комунальні підприємства, які є постачальниками відповідних послуг, підпорядковуються місцевій владі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в рамках меморандуму з МВФ Україна взяла на себе зобов'язання монетизувати субсидії на житлово-комунальні послуги до кінця березня 2017 року.

Читайте в розділі

Киянам презентували сайт для сплати комунальних платежів без комісії

Більше 6 млн українських сімей отримають субсидії до кінця дня, - Розенко

Введення збройної місії ОБСЄ на окупований Донбас буде обговорюватися у Відні, - Клімкін

On Top