Розенко анонсував перехід на страхову медицину з 2017

НовиниСуспільство    29.09.2016 - 13:03
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко
Фото: віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко
Влада РФ заперечує введення медичного податку для безробітних Антикорупційний комітет провалив законопроект про скасування тендеру для закупівлі ліків

Повний перехід до страхової медицини має відбутися протягом трьох років

З 2017 року в Україні почнеться поступовий перехід на застосування принципів страхової медицини. Про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба Кабінету Міністрів України.

"За нашою програмою, повний перехід до страхової медицини і медична реформа повинні відбутися протягом трьох років. Щоб це не було шоком ні для людей, ні для лікарської спільноти", - зазначив Розенко.

Додавши при цьому, що процес почнеться в 2017 році і на фінішну пряму медична реформа вийде у 2020 році.

Крім цього, Розенко заявив, що в системі охорони здоров'я з принципу фінансування лікарняних ліжок Україна переходить на принцип фінансування послуг, що надаються пацієнтам.

За словами віце-прем'єр-міністра, процес впровадження цього механізму проходить "важко і болісно". Розенко підкреслив, що медикам належить пройти конкуренцію і підвищити якість послуг.

Нагадаємо, раніше премьер-міністр України Володимир Гройсман пообіцяв постачання ліків для онкохворих дітей протягом 3-4 днів.

Читайте в розділі

У Києві завтра буде обмежено рух транспорту на вул. Івана Франка

Міносвіти рекомендує виховувати дошкільнят на основі народних традицій

Україна підписала з Китаєм угоду про передачу 50 машин швидкої допомоги

On Top