Рівненський суд ухвалив рішення на користь колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"

Середа 24 червня 2015 17:04

Рівненський апеляційний господарський суд 24 червня ухвалив рішення на користь трудового колективу Рівненського підрозділу Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс". Про це йде мова у відповідній ухвалі суду.

За словами заступника директора з товарно-транспортних операцій ДП "ПрикарпатЗахідтранс" Кафідової Оксани, це фактично означає переломний момент у боротьбі працівників за розблокування роботи нафтопроводу.

Зокрема, суд залишив без задоволення скарги Генеральної прокуратури України щодо скасування рішення про визнання права власності України на нафтопровід, а також Фонду державного майна України щодо призначення експертизи у даній справі.

"Нарешті нас почули, громадськість та судді дізналися про проблеми в роботі нашого підприємства, і сьогодні суд виніс справедливе рішення - на підставі наявних доказів та документів. Наслідком такого рішення має стати розблокування роботи нафтопроводу, - зазначила вона.

За її словами, 26 червня має відбутися чергове засідання Рівненського апеляційного господарського суду щодо позову ДП "ПрикарпатЗахідтранс" до митниці з вимогою розблокувати роботу підприємства. "Ми сподіваємося, що рішення суду буде також на користь нашого колективу і найближчим часом функціонування нафтопроводу буде відновлено", - додала представник підприємства.

Варто зазначити, що під час судового засідання під стіни суду зібралися працівники Дочірнього підприємства "ПрикарпатЗахідтранс" не лише Рівненського, а Житомирського підрозділу. Понад 200 людей вимагали від суду ухвалити справедливе рішення та дозволити нафтопроводу функціонувати.

Нагадаємо, наприкінці 2014 р. Рівненський суд ухвалив рішення про передачу нафтопродуктопровода "ПрикарпатЗахідтранс" у власність Фонду держмайна. Тоді ж цей же нафтопродуктопровід намагалося забрати в своє управління дочірнє підприємство Міністерства енергетики ДП ПОНП, яке разом з другим дочірнім підприємством "Укртранснафтопродукт" протягом останніх місяців було замішане в захопленнях Одеського НПЗ, Васильківської нафтобази та Херсонського нафтоперевалочного комплексу.

Рівненський суд ухвалив рішення на користь колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"

Рівненський суд ухвалив рішення на користь колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"

Рівненський суд ухвалив рішення на користь колективу ДП "ПрикарпатЗахідтранс"

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся